+44 7848 410035info@forzaiptv.net

Uygulamayı İndir

1- Öncelikle modeminizi kapatıp açmayı deneyin. 2- İzlediğiniz kanal da donma sorunu yaşıyorsanız aynı kanalın farklı alternatiflerini deneyin SD-HD-FHD gibi. 3- Donma sorunu yaşadığınız cihazda yayınınız kapatıp farklı bir cihazda yayını açıp deneyin. Örneğin TV de sorun yaşıyorsanız bilgisayar yada telefonunuzda açıp aynı sorun var mı kontrol edin. Diğer cihazlarda yayınınız kurulu değilse kurulum sayfasını inceleyerek yükleme yapabilirsiniz. 4- Diğer cihazlarda da aynı sorun devam ederse farklı internet ile örneğin cep telefonunda wifi kapatıp GSM hattınızın 4,5G interneti ile yayını açıp deneyin. 5- Sorun yaşadığınız cihazınızda aşağıdaki siteden server bölümünden Frankfurt server seçerek hız testi yapın download hızınız 15 ve üzeri, ping değeriniz 70ms veya altındaysa yayını sorunsuz olarak izlemeniz gerekir.

Uygulamayı İndir

Uygulamayı İndir

1- Yayınınız başka bir cihazda açık kalmış olabilir. 1 den fazla cihazda kullanıyorsanız diğer cihazlarda yayının açık olup olmadığını kontrol edin. 3- Sorun yaşadığınız cihazdan farklı bir cihazda yayını açıp deneyin. Örneğin TV de sorun yaşıyorsanız bilgisayar yada telefonunuzda açıp aynı sorun var mı kontrol edin. Diğer cihazlarda yayınınız kurulu değilse kurulum sayfasını inceleyerek yükleme yapabilirsiniz. 4- Diğer cihazlarda da aynı sorun devam ederse ISS engeli yaşıyor olabilirsiniz VPN kullanarak yayını açmayı deneyin. VPN suncuları üzerinden bağlantı yaparak IS engellemelerini aşabilirsiniz.

Uygulamayı İndir

Uygulamayı İndir

1- Öncelikle modeminizi kapatıp açmayı deneyin. 3- Sorun yaşadığınız cihazdan farklı bir cihazda yayını açıp deneyin. Örneğin TV de sorun yaşıyorsanız bilgisayar yada telefonunuzda açıp aynı sorun var mı kontrol edin. Diğer cihazlarda yayınınız kurulu değilse kurulum sayfasını inceleyerek yükleme yapabilirsiniz. 4- Diğer cihazlarda da aynı sorun devam ederse farklı internet ile örneğin cep telefonunda wifi kapatıp GSM hattınızın 4,5G interneti ile yayını açıp deneyin. 5- Tüm cihazlarınızda ve farklı internet ile de sorununuz devam ederse whatsapp üzerinden bize ulaşın hesabınızı kontrol edelim.

Uygulamayı İndir

Uygulamayı İndir

Surfshark VPN ücretli olup PC_TV_TELEFON tüm cihazlarınızda kullanılabiliyor https://surfshark.com/tr Android cihazlar için apk olarak atacağım Vpnify uygulamasını deneyebilirsiniz. https://disk.yandex.com.tr/d/B_AihR5IpPq1Pg Proton VPN Android-İos-Windows cihazlar için ücretsiz olarak kullanılabilir. Free bölümden kayıt olup kullanacağınız cihaza göre gerekli uygulamasını kurup giriş yaparak ücretsiz olarak sunulan Hollanda sunucularından birini seçip kullanabilirsiniz. https://account.protonvpn.com/login

Uygulamayı İndir