+44 7848 410035info@forzaiptv.net

Smart TV

Uygulamayı cihazına yükleyin.

Bilgisayar ya da telefonundan bu siteyi açın http://siptv.eu/mylist/ Uygulamanın size vereceği mac adresini ve m3u linkinizi resimdeki yerlere yazıp recaptcha (robot değilim) doğrulamasını da yaparak “SEND" (göndermek butonuna basın

TV de uygulamayı kapatıp açtığınızda listeniz gelecektir.

Uygulamayı cihazına yükleyin. Uygulamayı açınca sağ üst kısımda dişli şeklindeki ayarlar menüsünü açın. Açılan sayfada get code (kod al) butonuna basın size bir kod verecek. Tv de bu kod sayfasını kapatmadan bilgisayar yada telefonunuzdan http://ss-iptv.com/en/users/playlist sayfasına giderekek TV den aldığınız kodu yazıp “Add Device" (cihaz ekle) butonuna basarak giriş yapın.

Açılan sayfada “External Playlist" (Harici Çalma Listeleri ) bölümünü seçip “ADD ITEM" (öğe eklemek) butonuna basın. Açılan sayfada “Dısplayed Name" ( görüntülenen isim) satırına ForzaTV “Source" (kaynak) satırına m3u linkinizi yazıp Ok (tamam) butonuna basın.

ForzaTV başlığı altında linkinizi sayfaya ekleyecektir bu sayfadayken “SAVE" (kayıt etmek) butonuna basıp kaydedin.

TV de uygulamayı kapatıp açın ForzaTV klasörünü göreceksiniz bu klaöre giriş yaparak yayınları izleyebilirsiniz.

Uygulamayı cihazına yükleyin.

Size vereceği MAC ID adresini ve bizden aldığınız yayın m3u linkinizi (URL) https://quzu.tv/my-list sayfasında gerekli yerlere girip Save Online kutucuğunu işaretleyerek SEND butonuna basın yayınınız yüklenecektir.

Cihazınızda uygulamayı kapatıp açınca kanal listeniz gelecektir.

Uygulamayı cihazına yükleyin. Bilgisayar yada telefonunuzdan https://smartone-iptv.com/plugin/smart_one/main_generate sayfasına gidin.

Açılan sayfa da “TV MAC" bölümüne TV de Uygulamanın ana ekranında size vereceği MAC adresini “Playlist Name" bölümüne Forzaiptv ve “Playlist M3u" bölümüne bizden aldığınız yayın m3u linkiniz olacak şekilde doldurup “Generate Smart Key" butonuna basın yayınınız yüklenecektir.

Cihazınızda uygulamayı kapatıp açınca kanal listeniz gelecektir.

Uygulamayı cihazına yükleyin.

Size vereceği MAC adresini https://www.elkplayer.com/list sayfasında UPLOAD PLAYLİST bölümüne yazıp ADD LİST butonuna basın açılan kutucuğa bizden aldığınız yayın m3u linkinizi (URL) girip UPLOAD PLAYLİST butonuna basın yayınınız yüklenecektir.

Cihazınızda uygulamayı kapatıp açınca kanal listeniz gelecektir.

Uygulama mağazasından cihazınıza uygulamayı yükleyip açtığınızda sizden kullanıcı bilgileri ve URL isteyen ekran gelecektir. Bilgilerinizi ve bu uygulama için özel olarak kullanılan URL adresini whatsapp hattımızdan ulaşarak isteyebilirsiniz.

Uygulamayı cihazına yükleyin.

Size vereceği MAC adresini ve bizden aldığınız yayın m3u linkinizi (URL) https://cms.bayip.tv/ sayfasında gerekli yerlere girip ADD MORE PLAYLİST butonuna basın yayınınız yüklenecektir.

Playlist Name kısmına Forzaiptv yazabilirsiniz.

Cihazınızda uygulamayı kapatıp açınca kanal listeniz gelecektir.

Uygulamayı Televizyonunuza yükleyin.

Bilgisayar yada telefonunuzdan https://xcip.tv/admin/index/ZGV2aWNl sayfasına gidin. Açılan sayfa da “DEVICE ID " ve “ACTIVATION CODE" bölümlerine TV de Uygulamanın ana ekranında size vereceği Device ID ve Device Key böümlerini yazın. Captcha doğrulamasını da yaparak Sign İn diyerek giriş yapın.

Açılan sayfa da en soldaki +Add Playlist seçeneğine basın;

Açılan sayfada “Playlist Name" bölümüne ForzaTV ve “URL" bölümüne bizden aldığınız yayın m3u linkiniz olacak şekilde doldurup “SAVE" butonuna basın. Sayfada Playlist bölümüne linkinizin geldiğini göreceksiniz. Televizyonunuzda Reload tuşuna basıp ya da uygulamayı kapatıp açınca kanal listeniz gelecektir.